İLKE METAL Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi döküm sektöründe yıllarca çalışmış tecrübeli bir kadro ile 2006 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuştur.

Şirketin ana hedefi, Türk döküm sektörünün ihtiyacı olan yüksek kaliteli ürünleri en uygun şartlar ile piyasaya sunmaktır.

2007 yılından beri ISO 9001 Kalite Belgesi'ne sahip olan İlke Metal, çalışanlarını konularında eğiterek, müşterilerine en iyi hizmeti vermek arzusundadır.


Kalite Politikası


Sertifikayı büyütmek için tıklayınız
Şirketimizin kalite politikası, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır.

Bu doğrultuda, müşterilerimizin gereksinimlerini ve beklentilerini tatmin edecek kalitede malzemeleri ve hizmetleri, en cazip koşullarda sunarak, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak arzusundayız.

Bu amacımıza, çalışanlarımızın sürekli gelişmelerine olanak sağlayarak, müşteriye duyulan saygının, ona sunulan hizmetin kalitesiyle doğru orantılı olduğunu kabul ederek ve karlılığımızı çalışanlarımızla paylaşarak ulaşacağız.

Günün değişen koşullarına bağlı olarak, kalite politikamızı gözden geçirecek, firmamızı sürekli iyileştirecek, gerekli olduğunda değişiklikleri yapacak ve aldığımız kararların takipçisi olacağız.

Hedeflerimize ulaşmak ve kalite düzeyimizi, gelişen teknoloji ve müşteri beklentileri doğrultusunda iyileştirmek için, tüm bölümlerimizin etkinliklerinde, Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerini esas alacağız.